Новини & Настани

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae. 

Нашиот Блог

Vestibulum mattis consectetur ligula, id suscipit quam dapibus vel. Maecenas molestie, enim sit amet suscipit imperdiet, justo diam semper leo.

GREEN MASTER Nofatin Комплетна програма за постигнување на здрава телесна тежина

Dr.Nature NOFATIN е револуционерен производ за постигнување на здрава телесна тежина и идеална фигура на здрав начин, кој што се разликува од сите досега познати произоди за слабеење кои што се стремат само да го забрзаат топењето на масни наслаги и намалување на апетитот. Dr.Nature NOFATIN има 7D ефект на дејствување во 7 различни насоки, бидејќи се базира на последните научни откритија, кои што го поврзуваат таложењето на масни наслаги во телото ( особено во областа на половината, колковит и бедрата)…

On-Line Косултации

Од понеделник 18.01.2021 година започнуваме нова zoom серија на on-line консултации на кои ќе имате можност да добиете одговори од нашиот доктор за се што Ве интересира поврзано со Вашето здравје. Прашањата може да ги поставите за време на зоомот или да ни ги...

Локација

Атанас Митрев
1000, Скопје

контакт

077 616-011
gmmacedonia@gmail.com

часови

Пон – Пет : 10–17

Саб – Нед : Затворено