Алое вера вода за уста со тројно дејство – 500 ml

Вода за уста со 30% алое вера и нежен вкус на ментол која има тројно дејство.

SKU: 92026 Категории , Ознака:

Состав: 96% природни состојки за здрави заби и непца- алое вера, слез, грејпфрут, азиска центела, масло од чајно дрво, исландски лишај, ксилитол и ментол.

Намена: вода за уста со тројно дејство која ја освежува усната шуплина и се грижи за здравјето на непцата и забите. Не содржи алкохол.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое вера вода за уста со тројно дејство – 500 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.