Алое Вера гел-паста за зaби сo активен јаглен – 75 ml

Гел – паста со 30% Алое Вера и активен јаглен која го спречува појавувањето на забен камен и воедно ги штити и заздравува непцата.

SKU: 92114 Категории , Ознаки: ,

Состав: 96% природни состојки - активен јаглен, алое вера, чајно дрво, ментол и стевија.

Намена: деликатна гел паста за заби со свеж вкус која овозможува беспрекорна усна хигиена благодарение на активниот јаглен и другите природни активни состојки кои ја спречуваат појавата на забен камен, а воедно ги избелува забите и ги штити и заздравува непцата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое Вера гел-паста за зaби сo активен јаглен – 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.