Алое вера гел-паста за зaби сo избелувачко дејство -75 ml

Гел-пастата за заби со 30% Алое Вера и избелувачки ефект идеална за отстранување на флеки од пушењe и газирани пијалоци.

SKU: 92025 Категории , Ознака:

Состав: 96% природни состојки - алое вера, арника, жалфија, силициум, масло од чајно дрво, исландски лишај, ксилитол и ментол.

Намена : Алое Вера гел-пастата за заби со избелувачки ефект е нежен гел со свеж вкус кој овозможува беспрекорна усна хигиена и ја спречува појавата на флеки од пушење и газирани пијалоци.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое вера гел-паста за зaби сo избелувачко дејство -75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.