Алое вера гел-паста за зaби сo троjно деjствo – 75 ml

Гел-пастата со 30% Алое Вера и тројно дејство, којa ги штити забите од кариес, наслаги и забен камен.

SKU: 92024 Категории , Ознака:

Состав: 97% природни состојки - алое вера, есцин, Q10, силициум, масло од чајно дрво, ксилитол и ментол.

Намена: Алое Вера гел-пастата со тројно дејство е нежен гел со свеж вкус, кој ги штити забите од кариес, наслаги и забен камен.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое вера гел-паста за зaби сo троjно деjствo – 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.