Алое вера Део Стик – 50 ml

Стик со алое вера кој ја неутрализира миризбата на пот и ги смирува иритациите под пазувите.

SKU: 92052 Категорија

Алое вера део стикот содржи нова “интелигентна” природна молекула која што го прекинува ланецот на пот и го спречува формирањето на непријатна миризба. Заедно со смирувачките својства на алоето го прави производот нежен освежувач за мажи и жени без да остава дамки по алиштата. Не содржи парабени, парафински масла, алуминиум хлорид, гас, алкохол, SLS I SLES. Нежен унисекс мирис без алергени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое вера Део Стик – 50 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.