Алое вера лифтинг стик за кожата околу очите – 5,5 ml

40% чист Алое Вера преточен во стик кој прави ефикасен лифтинг и ги намалува црните кругови под очите.

Производител: Equilibra

SKU: 92015 Категории , Ознака:

Состав: Алое Вера, глицерин, хидролизирани пченични протеини, анасонова киселина.

Намена: Алое Вера стикот прави ефикасен лифтинг ефект на кожата околу очите. Ги намалува темните кругови и вреќичките околу очите. Има ефект на ладење на кожата. Алое Верата ја штити, навлажнува и смирува кожата во пределот околу очите.

Начин на употреба: Се нанесува на добро исчистена кожа околу очите наутро и навечер. По употреба задолжително затворајте го со заштитното капаче.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое вера лифтинг стик за кожата околу очите – 5,5 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.