Алое Вера природен сапун – 100гр

Нежен сапун со 100% Алое Вера кој ја смирува, чисти и хидратира кожата.

SKU: 92007 Категорија

Нежен сапун за секојдневно чистење на кожата. Сапунот ја длабоко ја чисти  кожата на лицето, рацете и телото.
Алое Верата ја хидратира, смирува и регенерира кожата на лицето, рацете и телото.
Состав: 100% Алое Вера, глицерин од 100% растителна основа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алое Вера природен сапун – 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.