Влажни марамици за вадење шминка со алое вера – 10 парчиња

Нежни влажни марамици, збогатени со лосион за остстранување на шминката и нечистотиите.

SKU: 92099 Категорија

Нежни и практични!

Состав: алое вера, бадемово масло, глицерин, витамин Е и бисаболол.

Намена: нежни за кожата на лицето, збогатени со лосион за отстранување на шминката и нечистотиите од лицето и очите, без да предизвикуват иритации. Кожата по чистењето е чиста, мека и смирена и подготвена за понатамошни чекори на нега. Особено се практични за патувања.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Влажни марамици за вадење шминка со алое вера – 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.