Влажни марамчиња за вадење шминка со арганово масло- 25 парчиња

Влажните марамчиња со арганово масло идеално ја отстрануваат шминката и нечистотиите на лицето, истовремено потхранувајќи ја кожата.

Со 97% природни состојки!

Состав: арганово масло, бадемово масло, оризово масло, масло од шеа, мицеларно масло.

Намена: Влажните марамчиња со арганово масло идеално ја отстрануваат шминката и нечистотиите на лицето, истовремено потхранувајќи ја кожата. По нивната употреба, кожата на лицето е перфектно чиста, мека, свежа и подготвена за следните чекори за нејзина нега.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Влажни марамчиња за вадење шминка со арганово масло- 25 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *