Деликатни интимни марамици со алое вера – 12 парчиња

За совршено чувство на свежина и сигурност во секое време.

SKU: 92096 Categories: , Tag:

Состав: алое вера,млечна киселина и невен.

Намена: направени од 100 % биоразградлив мек материјал овозможуваат беспрекорна интимна хигиена надвор од домот, особено за време на менструален циклус.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Деликатни интимни марамици со алое вера – 12 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *