Деликатни интимни марамици со алое вера – 12 парчиња

За совршено чувство на свежина и сигурност во секое време.

SKU: 92096 Категории , Ознака:

Состав: алое вера,млечна киселина и невен.

Намена: направени од 100 % биоразградлив мек материјал овозможуваат беспрекорна интимна хигиена надвор од домот, особено за време на менструален циклус.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Деликатни интимни марамици со алое вера – 12 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.