Интимен гел со алое вера – 200 ml

Деликатен и нежен интимен гел богат со Алое Вера кој има смирувачко дејство за беспрекорна интимна хигиена.

SKU: 92005 Категории , Ознака:

Состав: алое вера гел, млечна киселина, глицерин, тензиоактиви од растително потекло.

Намена: деликатен интимен гел со смирувачко дејство за беспрекорна интимна хигиена. Ладно обработеното алое е богато со полисахариди и обезбедува хидратација и свежина во интимната зона. Тензиоактивите од растително потекло кои се содржат во формулата нежно и благо ја чистат кожата, без да предизвикаат иритации. Млечната киселина ја одржува нормалната pH вредност во интимната зона, а невенот ја дополнува и зајакнува моќта на активните состојки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интимен гел со алое вера – 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.