Крем за кожата околу очите со арганово масло- 15ml

Ја потхранува, омекнува, измазнува и затегнува кожата и ја спречува појавата на брчки.

Состав: хијалуронска киселина со 2 различни молекулски тежини, арганово масло, бадемово масло, масло од семки од грозје, екстракт од гарденија, витамин E.

Намена: Кремот за кожата околу очите со арганово масло е создаден по специјална формула за нега на исклучително нежаната кожа околу очите. Ја потхранува, омекнува, измазнува и затегнува кожата и ја спречува појавата на брчки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крем за кожата околу очите со арганово масло- 15ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.