Лосион за тело со арганово масло- 200ml

Лосионот за тело ја потхранува и заштитува кожата на телото. Лесно се апсорбира во кожата и не остава масни траги.

Состав: арганово масло, бадемово масло, витамин E.

Лосионот за тело ја потхранува и заштитува кожата на телото. Лесно се апсорбира во кожата и не остава масни траги.

Начин на употреба: Се нанесува на чиста кожа со нежни масажни движења.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лосион за тело со арганово масло- 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.