Микрофиберна ракавица

Верен помошник на секоја дама за беспрекорно чистење на лицето!

SKU: 20500 Категорија Ознака:
 • Природен ЕКО производ;
 • Револуционерна технологија за чистење само со вода;
 • Ги чисти порите на кожата на природен начин;
 • Го подобрува снабдувањето со кислород до клетките;
 • Ги отстранува мртвите клетки;
 • Го стимулира формирањето на нов епидермис;
 • Ја подобрува еластичноста на кожата;
 • Ја забрзува регенерацијата на клетките;
 • Дава чувство на мазност на кожата;
 • Практична и лесна за употреба;
 • Без алергиски реакции;
 • Долготрајна употреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Микрофиберна ракавица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.