Мицеларна вода со арганово масло- 75ml

Мицеларната вода со арганово масло перфектно ги отстранува шминката и нечистотиите од лицето, ја потхранува кожата и ја подготвува за следните чекори за нејзина нега.

Состав: арганово масло, хијалуронска киселина, екстракт од гарденија.

Намена: Мицеларната вода со арганово масло перфектно ги отстранува шминката и нечистотиите од лицето, ја потхранува кожата и ја подготвува за следните чекори за нејзина нега.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мицеларна вода со арганово масло- 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.