Паста за заби Dr.Silver Rose&Herbs – 75ml

За здрава и блескава насмевка во секое време.

Освежува, чисти, енергизира, штити од кариес, забни наслаги и ги заздравува непцата. Природен производ со иновативни состојки како сребрени јони, масло од роза, Алое Вера и масло од мента.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паста за заби Dr.Silver Rose&Herbs – 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.