Потхранувачки крем за лице со арганово масло- 75ml

Кремот длабински ја потхранива и затегнува кожата со што ја зачувува нејзината младост.

Состав: арганово масло, бадемово масло, хијалуронска киселина, масло од шеа, масло од семки од грозје, екстракт од гарденија, витамин E.

Намена:  Потхранувачкиот крем за лице со арганово масло е наменет за секојдневна нега на кожата на лицето. Кремот длабински ја потхранива и затегнува кожата со што ја зачувува нејзината младост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Потхранувачки крем за лице со арганово масло- 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.