Природен сапун со арганово масло- 100g

Природниот сапун со арганово масло помага во одржување на чиста и добро потхранета кожа на рацете и телото.

SKU: 92059 Категории , , Ознака:

Состав: арганово масло, 100% природни состојки.

Намена: Природниот сапун со арганово масло помага во одржување на чиста и добро потхранета кожа на рацете и телото.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Природен сапун со арганово масло- 100g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.