Тricologica зајакнувачки лосион против опаѓање на косата – 75 ml

Специјална формула за зајакнување на тенката и кршлива коса. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.

Содржи специјален растителен комплекс ФИТОСИНЕРГИЈА (арган + алое + растителен кератин од пченичен протеин), кој го храни, хидрира и регенерира влакното. Наменет за тенка и кршлива коса. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тricologica зајакнувачки лосион против опаѓање на косата – 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.