Хидратантен крем за лице со арганово масло- 75ml

Ја негува, хидратира и измазнува кожата на лицето, по што таа станува кадифено мека.

Состав: арганово масло, хијалуронска киселина, бадемово масло, масло од семки од грозје, екстракт од гарденија, витамин E.

Намена: Хидратантниот крем за лице со арганово масло е со лесна конзистенција наменет за секојдневна употреба. Ја негува, хидратира и измазнува кожата на лицето, по што таа станува кадифено мека.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хидратантен крем за лице со арганово масло- 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.