100% чисто бадемово масло- 250ml

Ја храни и заштитува кожата и ја подобрува нејзината еластичност.

SKU: 92093 Категории , Ознака:

Ја храни и заштитува кожата и ја подобрува нејзината еластичност. Длабински хидратира без да остава масни траги. Помага во спречувањето на појава на стрии во текот на бременоста и при инстант слабеење. Маслото е идеална основа и за различни масажи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “100% чисто бадемово масло- 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.