Anti-Age Крем против брчки со арганово масло- 50ml

Специјалната формула ја хидратира и измазнува кожата и ефикасно делува против брчките и првите знаци на стареење.

Состав: хијалуронска киселина, арганово масло, масло од шеа, масло од роза, масло од семки од грозје, екстракт од гарденија, фитокомплекс од соја, витамин E.

Намена: Кремот против брчки со арганово масло е наменет за секојдневна нега на зрела кожа. Специјалната формула ја хидратира и измазнува кожата и ефикасно делува против брчките и првите знаци на стареење.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti-Age Крем против брчки со арганово масло- 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *