Anti-Age Маска за лице со арганово масло- 2*7,5ml

Anti-age маската за лице со арганово масло длабински ја потхранува, омекнува, затегнува и негува кожата и ефикасно делува против брчките и другите знаци на стареење.

Состав: арганово масло, масло од шеа, бадемово масло, екстракт од гарденија, екстракт од бел божур, коензим Q10 витамин A и витамин E.

Намена: Anti-age маската за лице со арганово масло длабински ја потхранува, омекнува, затегнува и негува кожата и ефикасно делува против брчките и другите знаци на стареење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Anti-Age Маска за лице со арганово масло- 2*7,5ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.