Anti- age серум за лице со алое вера – 30 ml

Серум со 50% чист Алое Вера кој ја изедначува кожата на лицето и и го враќа природниот сјај и здрав изглед.

Производител: Equlilibra

SKU: 92016 Категории , Ознака:

Состав: Алое Вера, 3 типа на хијалуронска киселина, масло од гроздови семки и оризово масло.

Намена: Кадифен, немасен и лесно апсорбирачки серум кој ја изедначува кожата на лицето и и го враќа природниот сјај и здрав изглед. Природните состојки содржани во формулата, споени во синергиска мешавина со хијалуронска киселина со диверзифицирана молекуларна тежина, обезбедуваат комплексен третман против брчките и другите траги на времето.

Начин на употреба: се нанесува пред нанесување на крем со нежни масажни движења наутро и навечер врз совршено чиста кожа на лицето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Anti- age серум за лице со алое вера – 30 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.