Dr. Silver гел за чисти раце – 50 ml

50 дози во едно пакување за идеално чисти рацe.

Состав: колоидно сребро, екстракт од алое, колаген, етанол.

Брзо ја чисти и дезинфицира кожата на рацете.

Не се плакне.

Создава заштитен слој од сребрени јони врз рацете, кои што долготрајно ги заштитува од вируси и бактерии. Ја хидратира, омекнува и потхранува кожата на рацете.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dr. Silver гел за чисти раце – 50 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.