Enzborn Маст со масло од чајно дрво – 30 ml

Мало и практично пакување секогаш со Вас!

За здрава, заштитена и смирена кожа!

Состав: висококвалитетен екстракт од Чајно дрво.

Дејство: се препорачува да се користи при: акни, мали чиреви, дерматитис, алергии, различни видови на херпес, мали брадавици, испукана и воспалена кожа, егземи, лишаи, изгореници (од топлински апарат и сонце), убоди од инсекти, декубитиси (се нанесува околу раната), габи на кожата, гребнатинки и кожни надразнувања, грижа за интимните зони. Превентивно се користи за: заштита од проблеми со кожата, при излегување во природа - против убоди од инсекти и воспаленија

Пакување: 30 ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Enzborn Маст со масло од чајно дрво – 30 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.