Glow Essence Златна основа за шминка- 30g

Златно блескав гел-емулзија кој го подобрува изгледот на сивата, уморна и дехидрирана кожа и ја враќа нејзината свежина и хидратираност.

SKU: 91968 Categories: , ,

Златно блескав гел-емулзија кој го подобрува изгледот на сивата, уморна и дехидрирана кожа и ја враќа нејзината свежина и хидратираност. Сјајните пигменти формираат нежен слој на кожата и и даваат дискретен и природен изглед. Компатибилна е со секоја нијанса и тип на пудра.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glow Essence Златна основа за шминка- 30g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *