Glow Essence Тонизирачка основа за шминка која го израмнува тенот- 30g

Glow Essence ја освежува кожата правејќи ја да изгледа блескаво и свежо. Боите на перлите се специјално одбрани да креираат совршена комбинација.

SKU: 91970 Categories: , ,

Glow Essence ја освежува кожата правејќи ја да изгледа блескаво и свежо. Боите на перлите се специјално одбрани да креираат совршена комбинација. Жолтите перли ги елиминираат депигментациите, виолетовите ги прикриваат несовршеностите, белите перли ја тонираат кожата, зелените перли визуелно го намалуваат црвенилото, а розевите го подобруваат нејзиниот изглед. Основата за шминка е лесна и брзо се впива. Компатибилна е со секоја нијанса и тип на пудра.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glow Essence Тонизирачка основа за шминка која го израмнува тенот- 30g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *