Glow Essence Хидратантна основа за шминка- 30g

Жолтите перли ги прикриваат несовршеностите, беж перлите ја тонират кожата, а розевите го подобруваат нејзиниот изглед.

SKU: 91969 Categories: , ,

Glow Essence ја хидратира кожата, правејќи ја да изгледа блескаво и свежо. Боите на перлите се специјално одбрани да креираат совршена комбинација. Жолтите перли ги прикриваат несовршеностите, беж перлите ја тонират кожата, а розевите го подобруваат нејзиниот изглед. Основата за шминка е лесна и брзо се впива. Компатибилна е со секоја нијанса и тип на пудра.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Glow Essence Хидратантна основа за шминка- 30g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *