Green Master Merino Home Line Биомагнетна простирка за седење

Фантастична комбинација од магнетно поле и сребрени јони.

SKU: 26112 Категории , Ознака:

Биомагнетна терапија - Удобност и релаксација во Вашиот дом, при возење и на работа.

Димензии: универзална димензија

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Биомагнетна простирка за седење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.