Green Master Merino Home Line Навлака за перница од мерино волна и памук

За здрав и комфортен сoн!

SKU: 26103 Категории , Ознака:

Оваа навлака ќе ја направи Вашата перница уште поудобна и поздрава. Во себе ги обединува полезните ефекти врз здравјето кое ги има волненото влакно со комфортот од висококвалитетниот памук. Заштитува од бактерии, алергии, потење и други проблеми, карактеристични за обичните навлаки за перници.
Одберете го Вашиот материјал – топлата и здрава волна или нежното и релаксирачко дејство на памучната страна. И во двата случаи удобноста и здравиот сон ќе бидат загарантирани.

Димензии: 40 х 78 cm

Состав:
Лице: 100% мерино волна
Грб: 100% памук

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Навлака за перница од мерино волна и памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.