Green Master Merino Home Line Перница од мемори пена

За здрав и комфортен сoн!

Удобна перница за мирен и спокоен сон која помага за правилна позиција на телото за време на спиењето. Таа го подобрува квалитетот на сонот и здравјето.

Димензии: 70 х 40 х11 cm

Состав: 100% мемори пена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Перница од мемори пена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.