Green Master Merino Home Line Перница од мерино волна

За здрав и комфортен сoн!

SKU: 26105 Категории , Ознака:

Оваа перница е поудобна и поздрава и ги поседува полезните ефекти врз здравјето кое ги има волненото влакно. Заштитува од бактерии, алергии, потење и други проблеми, карактеристични за обичните перници.
Одберете ја топлата и здрава волна и удобноста и здравиот сон ќе бидат загарантирани.

Димензии: 40 х 60 cm

Состав:
100% мерино волна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Перница од мерино волна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.