Green Master Merino Home Line Појас за колено со мерино волна, магнети и сребро

Фантастична комбинација од висококвалитетна мерино волна, магнетно поле и сребрени јони.

SKU: 26110 Категории , Ознака:

Појасот за колено е изработен од чиста мерино волна со магнетна лента и сребрени нишки. Одличен производ кој ќе помогне да се ослободите од болка во коленото или лактот.

Димензии: универзална димензија

Состав:внатрешна страна -100% мерино волна лице - памук со сребрени влакна, магнетни ленти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Појас за колено со мерино волна, магнети и сребро”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.