Green Master Merino Home Line Ќебе со дупла дебелина од мерино волна

За здрав и комфортен сoн!

SKU: 26107 Категории , Ознака:

Уникатно ќебе, произведено од најквалитетното мерино влакно со сертификат WOOLMARK со двојна дебелина.

За вистинска удобност и добро здравје, волненото ќебе има низа придобивки меѓу кои:
- Гарантира свежина во лето и топлина во зима;
- Оддржува оптимална телесна температура;
- Му помага на организмот при настинки, воспалителни процеси, болки;
- Антибактериско и хипоалергено дејство;
- Исклучителна издржливост;
- Лесно за оддржување;

Димензии: 140 х 200 cm

Состав: 100% мерино волна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Green Master Merino Home Line Ќебе со дупла дебелина од мерино волна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.