Jocca Бамбусовата еко кујнска вага

Точна, прецизна и со елегантен дизајн!

 

SKU: 20511 Категории , Ознака:

Бамбусовата еко кујнска вага Jocca е одличен апарат за секое семејство. Со нејзина помощ можете да мерите со голема прецизност хранливи производи, со што со леснотија ќе ги следите насоките од рецептите или посебните режими на исхрана.

Карактеристики на бамбусовата еко кујнска вага Jocca:

  • LCD дисплеј
  • максимална мерна тежина: 5 kg
  • функција Тара
  • точност на мерење - до 1 g
  • мерни единици - g, oz
  • материјал - бамбус
  • батерија: 3V DC (содржана во кутијата)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Jocca Бамбусовата еко кујнска вага”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.