Jocca Масажер за грб

Квалитетна масажа на грбот кога и каде и да посакате!

SKU: 20502 Категории , Ознаки: ,

Со масажерот за грб Jocca ќе уживате во пријатна вибро-масажа, која што ќе Ви ги отпушти мускулите и ќе ве спаси од дискомфортот и напнатоста во пределот на грбот и рамената. Ќе се почувствувате одморени и тонизирани. Четирите точки на вибрација гарантираат значително подобрување во областа на половината, грбот и рамената, а со активирањето на функцијата за затоплување се стимулира циркулацијата и се засилува ефектот од масажата.

Уредот личи на ранец, кој што се припојува до грбот, благодарение на ремен и две регулирачки прерамки. Одговара  како за мажи, така и за жени. Совршен е за употреба дома, во канцеларија, но и додека возите благодарение на кабелот за вклучување во автомобил.

Масажерот за грб Jocca вклучува далечински управувач, со кој може да одберете помеѓу 8 типа на масажа и 4 нивоа на интензитет на масажата.

Како се употребува масажерот за грб Jocca:

  • Поврзете го кабелот, кој што ви е доставен заедно со масажерот, со соодветниот влез.
  • Поврзете го другиот крај со полначот и напојувањето.
  • Поставете го масажерот на грбот и прицврстете го со помош на прерамките.
  • Со далечинскиот управувач, одберете ја посакуваната масажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Jocca Масажер за грб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.