Nofatin шејкер со капаче и решетка циклама – 700 ml

За лесна и брза подготовка на Вашите омилени шејкови и протеински пијалоци.

За лесна и брза подготовка на Вашите омилени шејкови и протеински пијалоци. Изработен од најквалитетна пластика, не прима миризби и не содржи BPA. Со уникатно кружно дно што овозможува идеално мешање на Вашиот шејк и избегнување на насобирање и нерастворање на прашокот. Може да се мие и во машина за садови.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nofatin шејкер со капаче и решетка циклама – 700 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *