Stolz Крем- путер со маслинка и шеа – 250 ml

За негувана, потхранета и негувана кожа!

Состав: маслиново масло, масло од шеа, уреа.

Дејство: За нега на тело- погоден за секој тип на кожа. За потхранување, омекнување и хидратирање на кожата на телото. Го забавува процесот на стареење и опуштање на кожата. Особено се препорачува да се употребува за областа на деколтето и рамењата.

Пакување: 250 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stolz Крем- путер со маслинка и шеа – 250 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *