Stoneline Тава за палачинки

За сите љубители на палачинки!

Со Нашата тава за палачинки Вие можете да си подготвите фантастични домашни палачинки, без масло и без притоа да се грижите дека палачинките ќе Ви се лепат на тавата. Палачинките подготвени со специјалната тава за палачинки на STONELINE®, се многу вкусни и воздушести. А љубителите на палачинки со вкус на путер, можат да додадат растопен путер во смесата за палачинки или половина кафена лажичка во тавата.

Како и сите други садови на STONELINE®, така и оваа тава има уникатно камено дно, коешто нема да дозволи Вашите палачинки да се залепат или да изгорат. Оваа тава е многу лесна и удобна за користење од страна на секој кој сака да подготви вкусен оброк во кујната.

Тежина: 1,62 kg

Димензии: ∅25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Stoneline Тава за палачинки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.