Tricоlogica шампон за заштита на бојата – 250 ml

Најдобрата прородна грижа за бојадисана коса која го храни и регенерира влакното.

Содржи специјален растителен комплекс ФИТОСИНЕРГИЈА (арган + алое + растителен кератин од пченичен протеин), кој го храни, хидрира и регенерира влакното. Создаден да ја заштити обоената коса и да го задржи нејзиниот сјај. Редовната употреба допринесува за зачувување и интензивирање на природниот сјај на Вашата коса. Меланинов комплекс - помага за зачувување на бојата на Вашата коса. Соларниот филтер ја спречува оксидацијата на бојата на Вашата коса. ФИТОСИНЕРГИЈА - растителен комплекс со реконструктивен ефект.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tricоlogica шампон за заштита на бојата – 250 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.