Tricologica зајакнувачки балсам за коса – 200 ml

Специјална формула која ги храни и хидратира влакната на косата. Наменета е за омекнување и лесно расчешлување на сувата коса.

Балсам за зајканување на косата кој содржи комплекс Fitosinergia (алое вера, арганово масло и кератин) и витамински комплекс. За силна и регенерирана коса. Балсамот хидратира и храни сувата косата, а воедно ја прави мазна и лесна за расчешлување.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tricologica зајакнувачки балсам за коса – 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *