Tricologica зајакнувачки шампон против косопад – 250 ml

Специјална формула за зајакнување на тенката и кршлива коса. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.

Содржи специјален растителен комплекс ФИТОСИНЕРГИЈА (арган + алое + растителен кератин од пченичен протеин), кој го храни, хидрира и регенерира влакното. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tricologica зајакнувачки шампон против косопад – 250 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.