Tricologica потхранувачка маска за коса – 200 ml

Специјална формула наменета за закрепнување и нега на сувата и кршлива коса.

Содржи специјален растителен комплекс ФИТОСИНЕРГИЈА (арган + алое + растителен кератин од пченичен протеин), кој го храни, хидрира и регенерира влакното. Создаден да ја заштити сувата коса и да го задржи нејзиниот сјај.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tricologica потхранувачка маска за коса – 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.