Tricologica течни кристали за коса – 50 ml

Специјална формула за потхранување на косата. Можат да се употребуваат на сува или влажна коса.

Содржи специјален растителен комплекс ФИТОСИНЕРГИЈА (арган + алое + растителен кератин од пченичен протеин), кој го храни, хидрира и регенерира влакното. Создаден да ја заштити сувата коса и да го задржи нејзиниот сјај.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tricologica течни кристали за коса – 50 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *