Victoria Bells Crystal Deodorant – 120 g

24 часовна заштита од непријатни миризби.

SKU: 906001 Категории ,

Состав: 100% природни минерални соли

Го контролира потењето, ја спречува непријатната миризба без да ги запушува порите. Unisex, не остава траги на облеката со 24 часовно дејство. 100% безбеден и природен.

Начин на употреба: Victoria Bell’s Crystal Deodorant е лесен за употреба и чување. Намокрете го со малку вода и нанесете го врз кожата. За максимален ефект се препорачува користењето на деодорансот да биде веднаш по бањање и тогаш се нанесува директно врз мократа кожа. Victoria Bell’s Crystal Deodorant не ветрее, не ги губи квалитетите доколку го заборавите отворен и може без проблеми да стои во бањате доколку не се мокри.

Пакување: 120 g

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Victoria Bells Crystal Deodorant – 120 g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.