Wellos Антибактериска кујнска даска за сечење

Здрава, издржлива и флексибилна!

SKU: 20802 Категории , Ознака:

Даската за сечење на Wellos е:

*Практична за сечење и издржлива.

*Со флексибилен дизајн за лесно истурање на исечените производи.

*Отпорна на загревање и влага.

*Компактна и лесна за складирање.

*Се чисти брзо и лесно, се пере во машина, а се стерилизира и во микробранова печка.

*Со специјална облога, која што ја заштитува површината од гребење.

*Произведена од еколошки материјали.

*Не содржи ВРА (бисфенол А).

Дополнителни информации

Боја

Сива, Сина, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wellos Антибактериска кујнска даска за сечење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.