Wellos апсорбер на непријатни миризби

Еколошки, ефикасен, антибактериски!

SKU: 20805 Категории , Ознака:

Апсорберот на Wellos е совршено решение за вас и вашиот дом затоа што е:

*целосно изработен од еколошки материјали,

*антибактериски, без присуство на хемиски компоненти,

*ја заштитува храната од расипување и ја одржува свежа,

*го апсорбира вишокот влага.

*благодарение на керамичките топчиња кои ги содржи ефикасно ја апсорбира лошата миризба и штетните материи од вашиот фрижидер

*ја задржува свежината на облеката и спречува појава на влага и мувла во вашиот      гардеробер

Рок на траење: од 2 до 3 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wellos апсорбер на непријатни миризби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.