Wellos Топка за перење

Економична, ефикасна, антибактериска, анти-алергена!

SKU: 20806 Категории , Ознака:

Топката за перење на Wellos:

* Ја заштитува кожата од кожни иритации и алергии, кои што се последица од остатоци од средство за перење или агресивни состојки.

* Го неутрализира хлорот.

* со неа користите 80% помалку средство за перење.

* Ја спречува оксидацијата, деформирањето и обезбојувањето на ткаенините и ги одржува во одлична сосотојба подолго време.

* Ја елиминира мувлата и патогените бактерии, кои што создаваат непријатни миризби и нечистотија.

* Соодветна е за луѓе со алергии, чувствителна и нежна кожа и е идеално решение за перење на бебешка облека.

* Не бара дополнителна употреба на омекнувач или друго средство за перење.

* Изработена е од еколошки материјали - природна керамика и перманентни магнети.

* Има силни антибактериски и дезинфицирачки својства.

Рок на траење: повеќе од 3 години (при употреба еднаш дневно).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wellos Топка за перење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.